Bir Sayfa Seçin

Kullanım Şartları

www.webtasarimsitesi.com adlı web sitesi sayfalarına ulaşarak, bu sitede sunulan hizmetlerini kullanarak, bu sitenin bir kullanıcısı olarak siz, aşağıda bulunan site kullanım hüküm ve şartlarını ve gizlilik sözleşmesini kabul etmektesiniz. Bu site hükümlerini kabul etmiyorsanız, lütfen bu siteyi kullanmaya artık devam etmeyiniz.

Webtasarimsitesi.com veya WTS, işbu site Hüküm ve Şartlarını, Üyelik Şartlarını, Gizlilik Politikası ve/veya bu sitede yayınlanan diğer Şartları, kuralları, sözleşmeleri değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. İşbu site hükümlerini, genel site şartlarını, üyelik şartlarını, gizlilik politikası ve/veya bu sitede yayınlanan diğer şartları, kuralları veya sözleşmeleri düzenli olarak incelemek sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir değişiklikten sonra bu sitenin kullanımına devam edilmesi ve sitenin sunduğu herhangi bir hizmete ilişkin olarak işlem yapılması, söz konusu değişikliği kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Web sitesinin kullanımı
WebTasarimSitesi.com bu Kullanım Şartları’nda belirtilmiş sınırlar çerçevesinde web sitesini kullanma iznini verir.
Sitenin hiçbir bölümü WebTasarimSitesi.com tarafından verilen yazılı izin olmadan kopyalanıp dağıtılamaz.
Web sitesinin hiçbir bölümü tasarlanan amacı dışında başka bir amaç doğrultusunda makul bir gerekçe olmadığı takdirde kullanılamaz aksi takdirde Kullanım şartları sözleşmesinin belirtilen şartlar ve koşulları ile karşılaşırsınız.

WebTasarimSitesi.com, sitesindeki içeriklerden 3. kişilerin yararlanması için alıntı yapmak isterseniz, kişisel veya ticari web sitenizde, sosyal medya sitelerinde veya forum sitelerinde link verebilirsiniz. Link verilmesi aşamasında, yazarın ismi, WebTasarimSitesi.com sitesinin bilgisi açıkca belirtilmelidir.

WebTasarimSitesi.com web sitesi, WebTasarımSitesi tarafından telif hakkı bulundurulan herhangi bir materyal ya da lisanslı olan mesaj, yazılım, notlar, grafikler, resimler, sesler, müzik, video, enteraktif özellikler (içerik) ve servis imleri, logolar muhteva eder. Kopyalama konusu ve diğer entelektüel mülk hakları ulusal hukuk ve uluslararası sözleşme hükümleri çerçevesinde korumaya alınmıştır. Web sayfasının içeriği sadece sizin kişisel kullanımınıza ve kişisel bilgilerinize yönelik yapılmıştır ve yeniden üretilmesi, kopyalanması, dağıltılması, yayımlanması, gönderilmesi, sergilenmesi, satılması, lisans altına alınması yasaktır aksi takdirde istismar edilmiş olacaktır. Sahipleri tarafından yazılı izin verilmediği sürece kullanılmazlar. WebTasarimSitesi.com hizmetleri sahip olduğu tüm hakları web sitesinde ve içeriğinde anında belirtmekle yükümlü değildir. Sitede bulunanlar dışındaki herhangi bir içeriği kullanmamayı bu sözleşme ile kabul etmiş sayılıyorsunuz.

Eğer istismar edilen bir durum tespit edilirse WebTasarimSitesi.com sitesinin güvenlik önlemlerinden birisiyle karşılaşırsınız.

WebTasarimSitesi.com web sitesinin kullanımı ile ilgili olan tüm riskler sizin sorumluluğunuzdur. Kullanımınız halinde meydana gelecek hiçbir olay nedeni ile tarafımızdan bir zarar karşılama yapılmayacaktır. WebTasarimSitesi.com, sizi zarara sokacak hiçbir sitenin sizinle bağlanmasına aracı olmadığı gibi içeriğinde zarar verebilecek materyaller içermemektedir.

WebTasarimSitesi.com aşağıdaki durumlardan dolayı hiçbir sorumluluk üstlenmez;

İçerikteki yanlışlıklar ya da hatalar, sitemize girdiğiniz esnada oluşabilecek herhangi bir zarar bizim güvenlik servisimizin izinsiz kullanımı halinde ortaya çıkacak olan zararlar hesabınızda sakladığınız kişisel ya da finansal bilgiler gibi Truva atı, virüsler gibi çeşitli zararlı programların bilgisayarınıza geçmesi halinde ki bu 3. kişinin yaptığı bir eylem olacaktır.

WebTasarimSitesi.com sitesini kullandığınız esnada basınıza gelebilecek olan herhangi bir zarar herhangi bir mail yolu ile alınabilecek olan bilgiler için WebTasarimSitesi.com kefalet ödemez.

Ceza Şartnamesi:
WebTasarimSitesi.com sitesini zarardan koruduğunuzu bu madde ile belirtiyorsunuz. WebTasarimSitesi’nin hiçbir çalışanı, is ortakları ya da ortakları, servis sağlayıcısı ya da operatörleri ya da WebTasarimSitesi.com ile ilişkili herhangi 3. kurumlar ya da kişiler, sizin aşağıdaki nedenlerden dolayı iddialarla sorumlu tutulamazlar ve oluşabilecek tüm zararları karşılayacağınızı taahhüt etmektesiniz:

WebTasarimSitesi.com sitesine girişiniz ve kullanmanız
Bu servis koşullarından herhangi birine karsı çıkmanız halinde herhangi bir kişi için anlaşmada belirtilen kuralları yıkmanız ( telif hakki, mülkiyet hakki gibi ) 3. kişilere siteyi kullanım surenizde gelen bir zarardan dolayı.

Kullanım şartlarını kabul etme yeterliliği 18 yasin üzerinde olduğunuzu onaylıyorsunuz. Bu belirtilen tüm şartları karşılayacak filli ehliyete sahipsiniz. Ya da 13 yasından büyüksünüz ve yasal veli/aile iznine sahip olarak bu siteyi dolaşmaktasınız ve bu sekli ile yine bu anlaşmadaki tüm şartları kabul edip karşılama durumundasınız. WebTasarimSitesi.com web sitesi 13 yasin altındaki çocukların kullanımına açık değildir. Eğer 13 yaşın altındaysanız lütfen WebTasarimSitesi.com sitesini kullanmayın. Size uygun olan Başka siteler var, hangi sitelerin size uygun olduğu hakkında ailenizle konusun.

Bu servis kullanım şartları ve tüm hakları ve buna dair tüm lisanslar burada koruma altına alınmıştır. Bunlar sizin tarafınızdan devredilemezler ancak WebTasarimSitesi.com tarafından devredilebilirler.