Wordpress

wordpress türkçe tema web tasarım

WTS her projeye uygun WordPress desteği sağlıyor.

WordPress Hizmetlerimizle Tanışın!

Dünyanın en popüler CMS/Blog yazılımı WordPress ile web siteniz güçleniyor. WordPress türkçe desteğimiz ile premium wordpress temaları sizin için türkçeleştiriyoruz. WordPress web tasarım hizmeti veriyoruz. WordPress ile ilgili sorunlarınıza yardımcı oluyoruz. WTS WordPress hizmetlerinde aşağıdaki hizmetleri alabilirsiniz:


 • Wordpress ile hazır wordpress temalarını ile wordpress web tasarım hizmeti sunarız.

 • Sıfırdan WP teması hazırlarız.

 • WP eklentisi programlarız.

 • WP ile e-ticaret sitesi hazılarız.

 • Web sitenizin arama motorunda daha iyi listelenmesi için SEO çalışmaları yaparız.

 • Wordpress desteği sunarız.

Teklif İste!

Deneyimli WordPress Ekibi!

1998 yılından itibaren web tasarımı işindeyiz. Son yıllarda popüleritesi artan WordPress için tema tasarımı ve programlama hizmeti sunuyoruz. Yurt dışındaki gelişmeleri takip ediyoruz. Yeni ve profesyonel premium WP temalarını müşterilerimiz için özelleştiriyoruz. WTS ile neden çalışmanız gerektiğini öğrenmek için WTS sayfamızı inceleyebilirsiniz.
web sitesi tasarımı
Neden WTS ?

WordPress Web Tasarım Referanslarımız

Farklı sektörlerdeki müşterilerimize temel bir web sitesinden dinamik web sitesine kadar hazırladığımız projelerimizi inceleyebilirsiniz.


Referanslar

WordPress için Tam Destek Web Tasarım Sitesinde

Web Tasarım

Formül basit: hazır veya özel WP temaları ile maksimum SEO avantajlarını kullanarak, sizi en iyi şekilde temsil eden, size özel siteler oluşturmak. WTS olarak projeniz ile internet arasındaki köprü olmaya hazırız.

Programlama

Size özel WordPress ister misiniz ? WP tema ve eklenti programlıyoruz. İhtiyacınız ne olursa olsun, her sektör için daha kullanışlı hale getirmek için çalışıyoruz. WP'in açık kaynak teknolojisinden siz de yararlanın.

SEO

Web sitesinin Google'da bulunmasını kim istemez ? Daha çok ziyaretçi ama sizi arayan, potansiyel müşteri olacak ziyaretçiler için WP SEO hizmeti veriyoruz.

Kuruluş

Web siteniz için güvenli, seo desteği olan ve istediğiniz farklı eklentilerle kuruluş hizmeti veriyoruz. Kuruluş desteği ile web siteniz problemsiz çalışsın.

Danışmanlık

En iyi sosyal medya eklentisi hangisidir ? WP yedeklemesini otomatik nasıl yaparım ? Daha çok ziyaretçi için WP'de yapmam gerekenler nelerdir ? Sorularınız varsa bizde de cevapları var. WordPress danışmanlık hizmeti ile web sitenizin sürekli artan ziyaretçi popüleritesinin yanında daha ektili bir site yönetimine kavuşmak istiyorsanız WordPress Danışmanlık size göre.

Destek

Mevcut WP web siteniz için teknik destek sağlıyoruz. Karşılaştığınız arızalar, yedekleme, yazılım güncelleme gibi teknik destek ihtiyaçlarınız için WTS yanınızda.


İşimizi Seviyoruz!

Web sitesi tasarımı işini ve interneti seviyoruz. Sorularınıza kısa sürede ve en doğru cevabı vermek bizim keyif aldığımız bir deneyimdir.

web tasarımı

WTS ile WordPress Web Tasarım Size Neler Kazandırır ?


wordpress logo
Haber, video, resimlerinizi kolayca yükleyin!

Yönetim paneliyle sitenizi daha kolay yönetebilirsiniz. Resim, video ve diğer içeriklerinizi yükleyebilir, sitenize haber, makale ve daha çok sayfa ekleyebilirsiniz. . Fotoğraf galerileri oluşturabilir, resimlerin boyutlarını düzenleyebilirsiniz.


web sitesi trafik analizi
Google'dan daha çok ziyaretçi kazanın!

Arama motorları için özel olarak ayarlanmış WordPress ile daha çok ziyaretçi kazanabilirsiniz. İstediğiniz kelimelerde başta Google olmak üzere arama motorlarında ilk sayfalarda çıkabilirsiniz.


sosyal ağlar
Facebook, Twitter ile daha çok kişiye ulaşın!
Sosyal networklerle web sitenizi entegre ederek daha çok kişiye ulaşabilirsiniz. Facebook ve Twitter düğmeleri sitenize yerleştirebilirsiniz. Sitenizdeki güncellemeleri Facebook ve Twitter'da otomatik olarak yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.


Kolaylık ve Maksimum Özelleştirme


 • Kolay Kullanım: Kullanımı diğer yazılımlara göre son derece kolaydır ve türkçedir.

 • Tasarım: Hazır temaları özelleştirerek veya Özel tema oluşturarak sınırsız tasarım imkanına sahipsiniz.Hazır tasarımlarla ceket değiştirir gibi tasarımları değiştirebilirsiniz.

 • Arama:Site içi arama özelliği ile ziyaretçi sitede aradığı kelime ile içeriği kolayca bulabilir.

 • Özel ihtiyaçlarınız için programlanabilir:İster wordpress teması, isterse wordpress eklentisi ile özel ihtiyaçlarınız için wordpress programlanabilir. E-Ticaret, Emlak Sitesi vb çözümler üretilebilir.

Arama Motoru Optimizasyonu - SEO - Sosyal Medya


 • SEO dostu altyapı:Ücretsiz eklentilerle arama motorlarında daha iyi indeksleme imkanınız olur. Tasarım değiştirdiğinizde SEO yapınızda bir kayıp sözkonusu olmaz.

 • Sosyal Medya Entegrasyonu:Facebook ve twitter ile kolayca entegre olur. Web sitenizde yazdığınız sosyal medyada otomatik yayınlanır. Sosyal medyada yazdığınız sitenizde otomatik yayınlanır.


Ücretsiz ve Platform Bağımsız


 • Wordpress ücretsizdir. Ücretsiz olarak güncellenir. Web siteniz tasarımınız yapıldıktan sonra da sürekli güncel yazılımla çalışır.

 • Ücretsiz pek çok eklentiyle sitenizi daha zengin bir içeriğe kavuşturursunuz.

 • Hosting:Her türlü hosting platformunda çalışır. Windows veya Linux sunucularda çalışır. PHP ve MySQL gerektirir.

 • WordPress Türkiye sayfasından ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Web sitesi tasarımında WTS'de daha çok seçeneğiniz var

Web Sitesi Tasarımı

Size özel HTML5,CSS3 standartlarıyla duyarlı (responsive) web sitesi tasarımı hazırlıyoruz. Arama motoru dostu kodlama, Jquery ile slayt şov imkanı sunan web sitesi tasarım hizmetimizi inceleyebilirsiniz.

E-ticaret

Birbirine benzeyen klasik sitelerden farklı, wordpress açık kaynak teknolilerinin gücünü kullanan, içerik pazarlama (content marketing) desteği ile daha çok ziyaretçi potansiyeli oluşturan e-ticaret siteleri hazırlıyoruz.

SEO

Her web sitesinin "bulunma" ihtiyacı vardır. Daha çok ziyaretçinin yanında potansiyel müşteri olacak doğru ziyaretçi profili için web sitelerinin optimize edilmesi gerekir. Arama motoru optimizasyonu (SEO - Search Engine Optimization) hizmetimiz ile web sitenizin Google, Yahoo, Bing, Yandex arama motorlarından ziyaretçi kazanması için çalışıyoruz.

Web Sitesi Programlama

Sıfırdan tamamen projenize özel web sitesi programlıyoruz. PHP ve MySQL teknolojileri ile her sunucuda çalışan, iyi test edilmiş, açık kaynak web sitesi yazılımları üretiyoruz. WordPress veya Yii PHP framework ile geniş bir ihtiyaç grubuna çözüm üretebiliyoruz.

WordPress Web Tasarım Blog YazılarımızWordPress web tasarım ve programlama hizmeti

Temel bir web sitesinden e-ticaret sitesine her türlü projeye uygun wordpress web tasarım hizmeti veriyoruz.