Web Tasarım Sitesi Kullanım Şartları

Web Tasarım Sitesi Kullanım Şartları Son Güncelleme: 4 Kasım 2020

Web Tasarım Sitesi’nin misyonu, alıcıları yaratıcı ihtiyaçları için doğru tasarım firmalarıyla buluşturmaktır. Misyonumuza ulaşmak için, alıcıların işe alım kararlarında kullanmaları için potansiyel hizmet sağlayıcıların çalışmaları ve geçmiş projelerinden oluşan görsel bir katalog sunarak sürece yardımcı oluyoruz. Web Tasarım Sitesi web sitesi (“Web Sitesi”) Web Tasarım Sitesi, WTS (“biz”, “biz” veya “bizim”) tarafından işletilmektedir. “Siz”, “kullanıcılar”, “alıcılar” veya “hizmet sağlayıcılar” terimleri, Web Tasarım Sitesi web sitesini ziyaret eden ve/veya Web Tasarım Sitesi, e-posta, telefon veya başka bir şekilde Web Tasarım Sitesi’ne içerik katan kullanıcıları ifade eder.

Web Tasarım Sitesi HİZMETLERİNİ KULLANMADAN ÖNCE LÜTFEN KULLANIM KOŞULLARINI (“ŞARTLAR”) DİKKATLİCE OKUYUNUZ. Web Tasarım Sitesi WEB SİTESİNİ VE HİZMETLERİNİ, YÜKSELTMELER VE BURADA KULLANILAN MALZEMELER DAHİL OLARAK KULLANIMINIZI YÖNETEN YASAL BİR SÖZLEŞMEDİR. Web Tasarım Sitesi WEB SİTESİNİ KULLANARAK, Web Tasarım Sitesi’ne KAYIT OLMAK, Web Tasarım Sitesi’NDEN ARAŞTIRMA YAYINLARI GİBİ BİLGİLER ELDE ETMEK, WEB SİTESİNDE BİLGİ YAYINLAMAK, ANKETE CEVAP VERMEK, ANKET GÖNDERMEK DAHİL HERHANGİ BİR KANALDAN Web Tasarım Sitesi’ne İÇERİK KATKIDA BULUNMAK. E-POSTA VEYA TELEFON GÖRÜŞMESİNE KATILMANIZDA (TOPLUCA “Web Tasarım Sitesi” VEYA “HİZMETLER”), SİZ, MİRASLARINIZ VE DEVRALANLARINIZ (TOPLUCA “SİZ” VEYA “SİZİN”) BU KOŞULLARA BAĞLI OLMAYI KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ, Web Tasarım Sitesi’nin GİZLİLİK POLİTİKASI, Web Tasarım Sitesit İNCELEME KILAVUZLARI VE TÜM GEÇERLİ Web Tasarım Sitesi FATURALARI (“FATURA”) (TOPLUCA, “ŞARTLAR”).

Bu Şartları bir şirket veya başka bir tüzel kişilik adına kabul ediyorsanız, söz konusu kuruluşu ve onun bağlı kuruluşlarını Şartlara tabi kılma yetkisine sahip olduğunuzu beyan edersiniz. Bu durumda, “siz” veya “sizin” terimleri, duruma göre söz konusu kuruluşa ve onun bağlı kuruluşlarına da atıfta bulunacaktır. Böyle bir yetkiniz yoksa veya bu Koşulların tamamını kabul etmiyorsanız Hizmetleri kullanmayın veya Web Tasarım Sitesi’ne bilgi vermeyin.

Şartların en güncel sürümünü incelemek için düzenli aralıklarla bu sayfaya döndüğünüzden emin olun. Herhangi bir zamanda, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, Şartları önceden bildirimde bulunmaksızın değiştirme veya başka bir şekilde tadil etme hakkını saklı tutarız ve Hizmetlere erişiminiz veya Hizmetleri kullanmaya devam etmeniz, güncellenen veya değiştirilmiş Şartları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, herhangi bir kişinin sunduğumuz Hizmetlere erişimini, bu Koşulların ihlali de dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle reddetme hakkını saklı tutuyoruz.

Uygunluk

Bir hesaba kaydolmak, Web Sitesini kullanmak veya incelemeler veya diğer Kullanıcı İçeriğini (aşağıda tanımlanmıştır) göndermek de dahil olmak üzere Hizmetleri kullanmak için 18 yaşında veya daha büyük olmanız gerekir.

Veri Toplama ve Tarama

Web Tasarım Sitesi, üye olmayan firmaların halka açık verilerinden yararlanır. Halka açık verilerin taranması ve sitede yayınlanması sonucunda web sitenize trafik yönlendirmesi yapılmaktadır. Tarayıcı yazılımımız web sitesindeki tarama tanımlamalarına uyarak hareket eder. Ancak, herhangi bir nedenle firma bilginizin yayınlanmasını istemiyorsanız [email protected] adresine mesaj atarak iptal başvurusunda bulunabilirsiniz.

Hesap kaydı

Hizmetleri kullanımınız kapsamında bir Web Tasarım Sitesi hesabı oluşturma olanağına sahip olabilirsiniz. Hesabınızdan siz sorumlusunuz ve kayıt sırasında doğru, güncel ve eksiksiz bilgi sağlamayı ve her zaman muhafaza etmeyi kabul edersiniz. Tamamen kendi takdirine bağlı olarak, herhangi bir kişi için hesap tutmayı veya ona Hizmet sağlamayı reddetme hakkını saklı tutuyoruz. Kayıt işlemi sırasında veya diğer zamanlarda sağladığınız bilgilerin yanlış, güncel olmadığı veya eksik olduğu ortaya çıkarsa, hesabınızı askıya alma veya sonlandırma hakkını saklı tutuyoruz. Kullanıcı adınız ve şifreniz de dahil olmak üzere hesap bilgilerinizin gizliliğini ve güvenliğini sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır. Hesabınızın yetkisiz kullanımı durumunda bizi derhal bilgilendireceksiniz. Bu bölüme uygun şekilde uymamanızdan kaynaklanan hiçbir kayıp veya hasardan sorumlu olamayız ve olmayacağız.

Hizmetleri Kullanımınız.

Hizmetleri kullanmanızın bir koşulu olarak aşağıdakileri yapmayı kabul edersiniz:

Gizlilik yasaları, fikri mülkiyet hakları, vergi yasaları ve düzenleyici gereklilikler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere geçerli tüm yasalara uyun. Bize doğru bilgileri sağlayın ve gerektiğinde güncelleyin ve Hizmetlerle ilgili olarak Web Tasarım Sitesi tarafından gönderilen bildirimleri inceleyin ve bunlara uyun.

Kullanıcı İçeriği

Gönderdiğiniz İçerikle İlgili Sorumluluğunuz

Hizmetler, Web Sitesi, e-posta, telefon, çevrimiçi anket veya başka bir şekilde (toplu olarak “gönderme”) inceleme, yorum, mesaj ve diğer içerikler aracılığıyla içerik sağlamanıza, göndermenize, yayınlamanıza, yüklemenize veya başka şekilde kullanıma sunmanıza olanak sağlayabilir. (toplu olarak, “Kullanıcı İçeriği”) diğer kullanıcılar tarafından görüntülenebilen veya görüntülenemeyen

Gönderdiğiniz tüm Kullanıcı İçeriğinden yalnızca kendinizin sorumlu olduğunu onaylıyor ve kabul ediyorsunuz. Kullanıcı İçeriği gönderildikten sonra geri alınamaz. Gönderdiğiniz tüm Kullanıcı İçeriği doğru ve güncel olmalıdır. Bu tür Kullanıcı İçeriğini herhangi bir üçüncü taraf hakkını ihlal etmeden göndermek, kullanmak veya yaymak için gerekli tüm haklara sahip olduğunuzu kabul edersiniz.

Herhangi birinin söz konusu Kullanıcı İçeriğine güvenmesi de dahil olmak üzere, gönderdiğiniz herhangi bir Kullanıcı İçeriğine ilişkin tüm riski üstlenirsiniz. Yanlış, yanıltıcı, iftira niteliğinde, herhangi bir üçüncü taraf hakkını veya sözleşme kısıtlamasını ihlal eden veya yasa dışı materyal içeren Kullanıcı İçeriği göndermeniz durumunda kendinizi sorumluluğa maruz bırakabilirsiniz. İftira iddiaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, gönderdiğiniz Kullanıcı İçeriğinden kaynaklanan tüm iddialara ilişkin Web Tasarım Sitesini tazmin edeceğinizi, savunacağınızı ve saklı tutacağınızı kabul edersiniz. Bu tür anlaşmazlıkların münhasır savunmasını ve kontrolünü masrafları bize ait olmak üzere üstlenme hakkını saklı tutuyoruz ve her durumda mevcut savunmaların ileri sürülmesinde bizimle işbirliği yapacaksınız.

Ayrıca, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, Hizmetlere katkıda bulunan herhangi bir Kullanıcı İçeriğini herhangi bir nedenle veya hiçbir neden olmaksızın reddetme, taşıma, düzenleme veya kaldırma hakkımızı saklı tuttuğumuzu, ancak bu yükümlülüğü üstlenmediğimizi kabul ve beyan edersiniz. Web Tasarım Sitesi’nin Kullanıcı İçeriğinin kopyalarını saklama veya size sağlama yükümlülüğü yoktur.

Kullanıcı İçeriğini Kullanma Riskiniz

Kullanıcı İçeriğini doğrulamadığımızı, benimsemediğimizi, onaylamadığımızı veya yaptırım uygulamadığımızı ve Kullanıcı İçeriğini kullanmanız veya ona güvenmenizle ilişkili tüm riskleri değerlendirmeniz ve üstlenmeniz gerektiğini kabul ve beyan edersiniz. Ticari isim, ticari marka, üretici, tedarikçi veya başka bir şekilde herhangi bir ürüne, hizmete, sürece veya diğer bilgilere yapılan atıflar ve Hizmetlerdeki herhangi bir sıralama, bunların Web Tasarım Sitesi tarafından onaylandığı veya tavsiye edildiği anlamına gelmez veya anlamına gelmez. Kullanıcı İçerikleri ve sıralamalar üçüncü tarafların görüşlerinden oluşmakta olup yanlışlıklar içerebilir. Web Tasarım Sitesi, herhangi bir Kullanıcı İçeriğinin veya Hizmetlerdeki sıralamanın kalitesi, doğruluğu veya güvenilirliği konusunda hiçbir garanti vermez. Ayrıca Hizmetleri kullandığınızda rahatsız edici veya sakıncalı olduğunu düşündüğünüz Kullanıcı İçeriğine maruz kalabileceğinizi de anlıyorsunuz.

Web Tasarım Sitesi zaman zaman kullanıcıları yorum göndermeye teşvik edecek teşvikler sunabilir. Bu tür teşviklerin hiçbiri incelemenin olumlu ya da olumsuz olmasına bağlı değildir.

Web Tasarım Sitesi Şartları sizin adınıza uygulama yükümlülüğü altında değildir. Başka bir kullanıcının Koşulları ihlal ettiğini düşünüyorsanız Web Tasarım Sitesi’ne bildirimde bulunabilirsiniz; ancak Web Tasarım Sitesi, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, Şartların ihlallerini araştırma ve uygulama hakkını saklı tutar.

Web Tasarım Sitesi Kullanıcı İçeriği Lisansı

Hizmetleri kullanımınız aracılığıyla veya Hizmetleri kullanımınız yoluyla Kullanıcı İçeriği gönderdiğinizde, bize dünya çapında, daimi, geri alınamaz, telifsiz, münhasır olmayan, devredilebilir ve alt lisanslanabilir bir lisans (birden fazla katman aracılığıyla)​ vermiş olursunuz. Bu Koşullar, Kullanıcı İçeriğini tamamen veya kısmen kullanmak, yayınlamak, yeniden biçimlendirmek, kopyalamak, dağıtmak, çoğaltmak, değiştirmek, düzenlemek, uyarlamak, kamuya açık olarak gerçekleştirmek, tercüme etmek ve bundan türev çalışmalar oluşturmak dahil olmak üzere herhangi bir amaçla kullanmak için Hizmetlerin bir kısmının veya tamamının (ve bunlardan türetilen çalışmaların) herhangi bir medya formatında ve herhangi bir medya kanalı aracılığıyla, başka bir izin alınmaksızın sağlanması, tanıtılması ve yeniden dağıtılması dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, şu anda bilinen veya gelecekte geliştirilen herhangi bir formatta veya ortamda kısmen, size veya herhangi bir üçüncü tarafa bildirim ve/veya tazminat.

Web Tasarım Sitesi ve lisans sahipleri, Kullanıcı İçeriğinin yanında veya bu İçeriğin içerdiği reklamları ve diğer bilgileri kamuya açık olarak görüntüleyebilir. Bu tür reklamlar için herhangi bir tazminat alma hakkınız yoktur. Bu tür reklamların şekli, modu ve kapsamı size özel bir bildirimde bulunulmaksızın değiştirilebilir.

Geri bildirim

Hizmetlere ilişkin düzeltme, güncelleme, değişiklik, değişiklik veya değişiklik önerileri gibi Hizmetlerle ilgili geri bildirimlerinizin tümü Web Tasarım Sitesi’nin mülkiyetinde olacaktır ve bu tür geri bildirimlere ilişkin tüm hakları, Web Tasarım Sitesi’ne, size ödeme.

Yasaklanan Faaliyetler

Hizmetleri kullanırken aşağıdakileri yapmayacağınızı veya başkalarına yardım etmeyeceğinizi veya teşvik etmeyeceğinizi kabul edersiniz:

Aşağıdaki özelliklere sahip herhangi bir içeriği gönderin, e-postayla gönderin, iletin veya başka şekilde kullanılabilir hale getirin veya başlatın:

Yasadışı, iftira niteliğinde, küfürlü, müstehcen, ayrımcı veya başka bir şekilde sakıncalı ise;

Herhangi bir yasa veya sözleşmeye dayalı veya güvene dayalı ilişkiler kapsamında ifşa etme veya kullanıma sunma hakkına sahip olmadığınız bilgileri içerir (örneğin, içeriden öğrenilen bilgiler veya istihdam ilişkilerinin bir parçası olarak veya ifşa etmeme anlaşmaları kapsamında öğrenilen veya açıklanan özel ve gizli bilgiler);

Patentleri, ticari markaları, ticari sırları, telif haklarını, gizlilik haklarını, tanıtım haklarını veya diğer fikri veya mülkiyet haklarını ihlal eden;

İstenmeyen veya izin verilmeyen reklamları, promosyon materyallerini, “istenmeyen postaları”, “istenmeyen postaları”, “zincirleme mektupları”, “saadet zincirlerini” veya diğer herhangi bir türde talebi içerir;

Web Tasarım Sitesi’nin veya Web Tasarım Sitesi’nin herhangi bir kullanıcısının herhangi bir bilgisayar yazılımının veya donanımının veya telekomünikasyon ekipmanının işlevselliğini kesintiye uğratabilecek, tahrip edebilecek veya sınırlayabilecek yazılım virüsleri, solucanlar veya başka herhangi bir bilgisayar kodu, dosya veya program içeren;

Bu Koşullarda izin verilen veya açıkça izin verilen durumlar dışında, Web Tasarım Sitesi’nde bulunan bilgileri (sizin tarafınızdan gönderilen Kullanıcı İçeriği hariç) çoğaltmak, lisanslamak, alt lisanslamak, yayınlamak, yayınlamak, iletmek, dağıtmak, gerçekleştirmek, görüntülemek, satmak, yeniden markalamak veya başka bir şekilde aktarmak

Web Tasarım Sitesi tarafından; Hizmetlerde görünen herhangi bir telif hakkı, ticari marka veya diğer mülkiyet hakları bildirimini kaldırmak veya değiştirmek;

Hizmetlerin veya Hizmetlerin veya herhangi bir kısmının sağlanması için kullanılan temel fikri mülkiyetin kaynak kodunu tersine mühendislik yapmak, kaynak koda dönüştürmek, parçalara ayırmak, şifresini çözmek veya başka bir şekilde türetmeye çalışmak;

Web Tasarım Sitesi’nde görüntülediğiniz veya Web Tasarım Sitesi’nden edindiğiniz bilgileri, içeriği veya herhangi bir veriyi, tamamen Web Tasarım Sitesi’nin takdirine bağlı olarak, Web Tasarım Sitesi ile rekabetçi herhangi bir hizmet sağlamak veya Web Tasarım Sitesi’nde bulunan incelemeler veya içeriklerden oluşan aranabilir bir veritabanı oluşturmak için kullanmak veya kopyalamak;

Web Tasarım Sitesi’nden elde edilen kişisel bilgiler de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü bilgiyi, bu Koşullarda açıkça izin verilmediği veya söz konusu bilgilerin sahibinin açıkça izin verebileceği durumlar dışında toplamak, kullanmak, kopyalamak, indirmek veya aktarmak;

Diğer kullanıcılar hakkındaki bilgileri kaydetmek, işlemek veya çıkarmak;

Hizmetlerin herhangi bir web sayfasına veya başka bir bölümüne erişmek, “kazımak”, “taramak” veya dizine eklemek için manuel veya otomatik yazılımlar, cihazlar, komut dosyaları robotları, diğer araçlar veya süreçler kullanmak;

Web Tasarım Sitesi Hizmetlerinin veya içeriğinin, Web Tasarım Sitesi tarafından açıkça izin verilmediği sürece, “çerçevelenmesi”, “yansıtılması” veya başka bir şekilde görünüm veya işlevinin taklit edilmesi faaliyetlerinde bulunmak;

Web Tasarım Sitesi’nin içerdiği veya temelini oluşturan herhangi bir güvenlik bileşenini geçersiz kılma girişiminde bulunmak veya fiili olarak geçersiz kılmak;

Bilgisayar korsanlığı, şifre madenciliği veya diğer yollarla Hizmetlere, kullanıcı hesaplarına veya Web Tasarım Sitesi sistemlerine veya ağlarına yetkisiz erişim sağlamaya çalışmak;

Web Tasarım Sitesi’nin altyapısının düzgün çalışmasına doğrudan veya dolaylı olarak engel olacak veya makul olmayan bir yük getiren herhangi bir eylemde bulunmak;

Mevcut işvereniniz tarafından veya mevcut işvereninizin hizmet veya ürünlerinin doğrudan rakipleri tarafından sunulan hizmetler veya ürünler ya da çıkar çatışması yaşadığınız herhangi bir ürün veya hizmet hakkında incelemeler yayınlamak;

Başkalarını tehdit etmek, zarar vermek veya taciz etmek ve/veya

Gerçek kimliğinizi maskeleyen bir takma ad kullanarak oturum açmak.

Mülkiyet ve Fikri Mülkiyet

Siz ve Web Tasarım Sitesi arasında, gönderdiğiniz Kullanıcı İçeriğinin sahibi sizsiniz. Web Tasarım Sitesi, Kullanıcı İçeriğinin tüm özellikleri, grafikleri, tasarımı, kodu, derlenmesi, Web Sitesi, toplu incelemeler ve derecelendirmeler ve Hizmetlerin diğer tüm bileşenleri dahil olmak üzere, Kullanıcı İçeriği dışındaki tüm içeriğin sahibidir. Hizmetler, Türkiye Cumhuriyeti ve diğer ülkelerin telif hakkı, ticari marka ve diğer yasaları tarafından korunmaktadır. Bu Şartlarda açıkça belirtilmediği sürece, Web Tasarım Sitesi ve onun lisans verenleri, ilgili tüm fikri mülkiyet hakları da dahil olmak üzere Hizmetlere ilişkin tüm hak, unvan ve menfaatlerin münhasıran sahibidir. Hizmetlere dahil edilen veya Hizmetlere eşlik eden hiçbir telif hakkını, ticari markayı, hizmet markasını veya diğer mülkiyet hakkı bildirimlerini kaldırmayacak, değiştirmeyecek veya gizlemeyeceksiniz.

Web Tasarım Sitesi’nin burada kullanılan tüm ticari markaları, hizmet markaları, logoları, ticari isimleri ve diğer mülkiyet işaretleri Web Tasarım Sitesi’nin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır ve önceden yazılı izin alınmaksızın kısmen veya tamamen kopyalanamaz, taklit edilemez veya kullanılamaz. Web Tasarım Sitesi’nin izniyle, Hizmetlerde adı geçen diğer tüm ticari markalar, tescilli ticari markalar, ürün adları ve şirket adları veya logolar, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.

Telif Hakkı Politikası

Web Tasarım Sitesi başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyar ve Hizmetlerin kullanıcılarının da aynısını yapmalarını bekler. Yürürlükteki yasalara uygun olan ve bize doğru şekilde gönderilen telif hakkı ihlali iddialarına ilişkin bildirimlere yanıt vereceğiz.

Kullanıcı İçeriğinin telif hakkı ihlali teşkil edecek şekilde kopyalandığına inanıyorsanız, lütfen telif hakkı temsilcimize aşağıdaki bilgileri sağlayın: (i) telif hakkı sahibinin veya bir kişinin fiziksel veya elektronik imzası onlar adına hareket etmeye yetkili; (ii) ihlal edildiği iddia edilen telif hakkıyla korunan eserin tanımlanması; (iii) ihlalde bulunduğu veya ihlal faaliyetine konu olduğu iddia edilen ve kaldırılacak veya erişimi devre dışı bırakılacak materyalin tanımı ve materyali bulmamıza izin verecek makul ölçüde yeterli bilgi; (iv) adresiniz, telefon numaranız ve e-posta adresiniz de dahil olmak üzere iletişim bilgileriniz; (v) materyalin şikayet edilen şekilde kullanılmasına telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından izin verilmediğine iyi niyetle inandığınıza dair beyanınız; ve (vi) bildirimdeki bilgilerin doğru olduğuna ve yalan beyanda bulunma cezası kapsamında telif hakkı sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğunuza dair bir beyan.

Hizmette görünen Kullanıcı İçeriğine ilişkin iddia edilen telif hakkı ihlali bildirimi veya diğer yasal bildirimler için belirlenmiş telif hakkı temsilcimiz:

Web Tasarım Sitesi

E-posta: [email protected]

Yasadışı olduğu iddia edilen içeriği sağlayan kişiye bildiriminizin bir kopyasını göndereceğimizi ve Web Tasarım Sitesi’nde kaldırılan içeriğin yerine yayınlanan bildiriminize bir bağlantı gösterilebileceğini lütfen unutmayın.

İhlalde bulunduğu veya başka bir şekilde yasa dışı olduğu iddia edilen Kullanıcı İçeriğini önceden bildirimde bulunmaksızın ve tamamen kendi takdirimize bağlı olarak kaldırma hakkını saklı tutuyoruz. Uygun durumlarda, kullanıcının sürekli olarak ihlalde bulunduğunun belirlenmesi durumunda da kullanıcının hesabını feshedeceğiz.

Sponsorluklar

Sponsorluklar, şirketlerin burada belirtildiği şekilde sponsor olarak Web Tasarım Sitesi’ndeki profillerini daha da tanıtmalarına olanak tanır (“Sponsorluk”). Kullanıcılar bir inceleme sayfasını ziyaret ettiğinde varsayılan sıralama, sponsor bayrağıyla belirtilen sponsorları listenin ilk sıralarına yerleştirmektir. Şirketlerin satın almak istedikleri Sponsorluğa bağlı olarak belirli gereksinimleri karşılamaları gerekebilir. Sponsorluk, bir şirketin Web Tasarım Sitesi’ndeki sıralamasını veya liderler matrisindeki konumunu etkilemez ve Sponsorluk, herhangi bir miktarda trafik, iş, satış, olası satış veya başka bir şeyi garanti etmez. Sponsorluk, sponsorun firmalar listesinde nerede görüneceğini ve Web Tasarım Sitesi destek hizmetlerini almasını etkiler.

Ödeme

Bir Sponsorluğu veya ücret karşılığında sunduğumuz diğer hizmetleri tek seferlik veya abonelik temelinde satın alırsanız, satın alma sırasında belirtilen başvuru ücretlerini vadesi geldiğinde artı tüm ilgili vergileri ödemeyi kabul edersiniz ve tüm tahsilat masraflarını ve vadesi geçmiş tutarlara ilişkin faizleri bize geri ödeyeceksiniz. Bir abonelik Sponsorluğu veya başka bir abonelik satın alarak, bizim veya herhangi bir ödeme acentemizin, Faturada belirtildiği şekilde sizden aylık olarak yinelenen bir abonelik ücreti ve bununla bağlantılı olarak maruz kalabileceğiniz diğer ücretleri tahsil etme yetkisine sahip olduğumuzu açıkça kabul etmiş olursunuz. Hizmetleri kullanımınızla birlikte, geçerli tüm vergiler de dahil olmak üzere, sağladığınız ödeme yöntemiyle ödeme yapılacaktır. Abonelik ücreti, aboneliğinizin başlangıcında ve siz aboneliğinizi iptal etmedikçe veya ödeme yönteminiz başarısız oluncaya veya süresi dolana kadar, aboneliğinizin başlangıcında ve sonrasında her ay faturalandırılacaktır. Farklı bir ödeme yöntemi kullanmak istiyorsanız veya ödemenizde bir değişiklik varsa fatura bilgilerinizi güncellemek için lütfen [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin. Bizimle kullandığınız kredi kartı gibi ödeme yönteminin son kullanma tarihi dolmuşsa ve aboneliğinizi iptal etmek için ödeme yöntemi bilgilerinizi düzenlemezseniz, bu ödeme yöntemini faturalandırmaya devam etmemiz için bize yetki vermiş olursunuz ve tahsil edilmeyen tutarlardan siz sorumlu olursunuz. Ödemenin zamanında yapılmaması, aboneliğinizin feshedilmesine ve/veya geç ödeme ücreti uygulanmasına neden olabilir. Vadesini 30 gün geçmiş faturalara 200 $‘a kadar geç ödeme ücreti uygulanabilir.

Ücret ödeme yükümlülüğünüz, aboneliğinizi iptal ettiğiniz veya abonelik süreniz bitene kadar devam eder. Geçerli tüm vergiler, satın alma sırasında bize sağladığınız fatura bilgilerine göre hesaplanır. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçerek istediğiniz zaman Sponsorluğunuzu iptal edebilir veya askıya alabilirsiniz.

Web Tasarım Sitesi Hizmetlere erişiminizi veya aboneliğinizi herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın veya herhangi bir sorumluluk üstlenmeksizin, sebepli veya sebepsiz olarak (sınırlama olmaksızın) aşağıdakiler nedeniyle kısıtlama, askıya alma veya sonlandırma hakkını tersine çevirir: (1) Şartları ihlal etmeniz; veya (2) geçerli ücretlerin ödenmemesi.

Sorumluluk reddi beyanı

GEÇERLİ YASA KAPSAMINDA İZİN VERİLEN EN GENİŞ ÖLÇÜDE, HİZMETLERİ VE BUNLARDA İÇEREN TÜM BİLGİLERİ, HERHANGİ BİR GARANTİ OLMAKSIZIN, TÜM HATALARIYLA “OLDUĞU GİBİ” VE “MEVCUT OLDUĞU ŞEKİLDE” SAĞLIYORUZ VE KULLANIMINIZIN RİSKİ TAMAMEN SİZE AİTTİR.

WEB TASARIM SİTESİ ŞİRKETLERİN HİZMETLERİ İNCELEMESİ GİBİ HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ TARAF İLE İLGİLİ HİÇBİR TALEPTE BULUNMAZ. WEB TASARIM SİTESİ, HİZMETLERDE BELİRTİLEN HİÇBİR ŞİRKETİ, SATICIYI, HİZMETİ VEYA ÜRÜNÜ ONAYLAMAZ VE KULLANICILARA, YORUMLARINA VEYA DEĞERLENDİRMELERİNE GÖRE HERHANGİ BİR ŞİRKETİ SEÇMELERİNİ TAVSİYE ETMEMEKTEDİR. HİZMETLERE İLİŞKİN YORUMLAR, DEĞERLENDİRENLERİN GÖRÜŞLERİNDEN OLUŞMAKTADIR VE GERÇEK AÇIKLAMALAR OLARAK YORUMLANMAMALIDIR. KALİTE, DOĞRULUK VEYA GÜVENİLİRLİK VEYA KULLANICI İÇERİĞİNE İLİŞKİN HERHANGİ BİR AÇIK GARANTİ VEYA BEYAN SUNMUYORUZ. HİZMETLERDE İNCELENEN ÜÇÜNCÜ TARAFLAR TARAFINDAN SUNULAN HERHANGİ BİR ÜRÜN VEYA HİZMETİN SATIN ALINMASI VEYA KULLANILMASI VE KALİTESİ VE PERFORMANSI KENDİ TAKDİRİNİZE VE RİSKLERİNİZE AİTTİR.

WEB TASARIM SİTESİ TİCARETE ELVERİŞLİLİK VEYA BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK, BAŞLIK, SESSİZ KULLANIM, DOĞRULUK VEYA İHLAL ETMEME GARANTİLERİ DAHİL, HİZMETLERLE İLGİLİ AÇIK VEYA ZIMNİ TÜM GARANTİLERİ REDDEDER. HİZMETLER YANLIŞLIKLAR VEYA HATALAR İÇEREBİLİR. WEB TASARIM SİTESİ, HİZMETLERDEKİ VEYA HİZMETLERDEKİ BİLGİLERDE VEYA AÇIKLAMALARINDA (ŞİRKET PROFİLLERİ, PORTFÖY GÖRÜNTÜLERİ VE AÇIKLAMALAR, İNCELEMELER, REHBERLER DAHİL, ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE) HERHANGİ BİR HATA VEYA DİĞER YANLIŞLIKLARIN DOĞRULUĞUNU GARANTİ ETMEMEKTE VE BUNLARA İLİŞKİN TÜM SORUMLULUKLARI REDDEDER. VE ARAŞTIRMA VERİLERİ, VS.). WEB TASARIM SİTESİ, HİZMETLERİN VEYA İÇERİĞİNDE YER ALAN HERHANGİ BİR BİLGİNİN HERHANGİ BİR AMACA UYGUNLUĞU HAKKINDA HİÇBİR BEYANDA BULUNMAZ VE WEB TASARIM SİTESİ HARİÇ BİR ÜRÜN VEYA HİZMET VEYA ŞİRKET HAKKINDA HERHANGİ BİR BİLGİNİN DAHİL EDİLMESİ VEYA SUNULMASI BUNLARIN ONAYLANMASI VEYA TAVSİYESİ ANLAMINA GELMEZ.

WEB TASARIM SİTESİ’NDEN VEYA WEB TASARIM SİTESİ’YLE İLGİLİ HERHANGİ BİR ŞEYDEN MEMNUN DEĞİLSENİZ VEYA ZARAR GÖRDÜĞÜNÜZDE, WEB TASARIM SİTESİ HESABINIZI KAPATABİLİR, HİZMETLERİ KULLANMAYI DURDURABİLİR VE BU KOŞULLARI SONLANDIRABİLİRSİNİZ VE BU TÜR BİR FESİH SİZİN TEK VE MÜNHASIR ÇÖZÜM YOLUNUZ OLACAKTIR.

WEB TASARIM SİTESİ HİZMETLERİN KESİNTİSİZ VEYA ÇALIŞMADA HATASIZ ÇALIŞACAĞINI GARANTİ ETMEZ. ÖZELLİKLE, BAKIM, GÜNCELLEME VEYA SİSTEM VEYA AĞ ARIZASI NEDENİYLE HİZMETLERİN ÇALIŞMASI KESİNTİYE UĞRAYABİLİR. WEB TASARIM SİTESİ BU TÜR BİR KESİNTİ VEYA ÇALIŞMADAKİ HATALARDAN KAYNAKLANAN ZARARLARDAN TÜM SORUMLULUK REDDEDER. AYRICA WEB TASARIM SİTESİ, UYGUN OLMAYAN EKİPMANLARDAN, İNTERNET SERVİSİ SAĞLAYICILARIYLA İLGİLİ BOZUKLUKLARDAN, İNTERNET AĞININ DOYGUNLUĞUNDAN VE BAŞKA HERHANGİ BİR NEDENDEN DOLAYI HİZMETLERİN ARIZALARI, ERİŞİM İMKANSIZLIĞI VEYA HİZMETLERİN KÖTÜ KULLANIM KOŞULLARINDAN DOLAYI TÜM SORUMLULUK REDDEDER.

GEÇERLİ YASA HİZMETLERLE İLGİLİ HERHANGİ BİR GARANTİ GEREKTİRİRSE, BU TÜR GARANTİLERİN TÜMÜ İLK KULLANIM TARİHİNDEN İTİBAREN DOKUZ (90) GÜNLE SINIRLIDIR. BAZI YARGI BÖLGELERİ ZIMNİ GARANTİLERİN HARİÇ TUTULMASINA İZİN VERMEZ, BU NEDENLE YUKARIDAKİ HARİÇ TUTMA SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR. BAZI YARGI BÖLGELERİ ZIMNİ GARANTİNİN SÜRESİNE İLİŞKİN SINIRLAMALARA İZİN VERMEZ, BU NEDENLE YUKARIDAKİ SINIRLAMA SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

WEB TASARIM SİTESİ, YASALARIN İZİN VERDİĞİ AZAMİ ÖLÇÜDE, HİÇBİR DURUMDA SİZE VEYA HERHANGİ BİR ÜÇÜNCÜ TARAFLARA KARŞI, KİŞİSEL YARALANMA, MAL ZARARLARI, HERHANGİ BİR KAR KAYBI, VERİ KAYBI, İKALE ÜRÜN TEDARİK MALİYETLERİ, İYİ NİYET KAYBI, İŞ KONUSUNDA SORUMLU OLMAYACAKTIR. DURDURMA, BİLGİSAYAR VEYA CİHAZ ARIZASI VEYA ARIZA VEYA WEB TASARIM SİTESİ KULLANILMIŞ OLSA BİLE BU KOŞULLARDAN VEYA HİZMETLERİ KULLANMANIZ VEYA KULLANAMAMANIZDAN KAYNAKLANAN VEYA BU KOŞULLARLA İLİŞKİLİ HERHANGİ BİR DOLAYLI, SONUÇ OLARAK, ÖRNEK OLARAK, TESADÜFİ, ÖZEL VEYA CEZAİ ZARARLAR. BU TÜR ZARARLARIN OLASILIĞI HAKKINDA BİLGİLENDİRİLMİŞTİR. HİZMETLERE ERİŞİM VE HİZMETLERİN KULLANIMI KENDİ TAKDİRİNİZE VE RİSKLERİNİZE AİTTİR VE CİHAZINIZDA VEYA BİLGİSAYAR SİSTEMİNİZDE OLACAK HERHANGİ BİR HASARDAN VEYA BUNLARDAN KAYNAKLANAN VERİ KAYBINDAN YALNIZCA SİZ SORUMLU OLACAKSINIZ.

YASALARIN İZİN VERDİĞİ AZAMİ ÖLÇÜDE, BURADA YER ALAN AKSİNE BAKILMAKSIZIN, BU ŞARTLARDAN KAYNAKLANAN VEYA BU ŞARTLARLA İLİŞKİLİ HERHANGİ BİR ZARAR İÇİN SİZE KARŞI YÜKÜMLÜLÜĞÜMÜZ (HERHANGİ BİR SEBEPLE VE DAVANIN ŞEKLİNE BAKILMAKSIZIN), HER ZAMAN HAK TALEBİNİN ORTAYA ÇIKTIĞI TAKVİM YILINDA BU TÜR BİR TALEBİ DOĞRULAYAN HİZMETLER İÇİN TARAFINIZDAN ÖDENEN TUTARLA SINIRLIDIR. BİRDEN FAZLA TALEP MEVCUTLUĞU BU SINIRLAMAYI ARTTIRMAZ. BAZI YARGI ALANLARI ARIZİ VEYA SONUÇ OLARAK ORTAYA ÇIKAN ZARARLAR İÇİN SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASINA VEYA HARİÇ TUTULMASINA İZİN VERMEZ, BU NEDENLE YUKARIDAKİ SINIRLAMA VEYA HARİÇ TUTMA SİZİN İÇİN GEÇERLİ OLMAYABİLİR.

Tazminat

Web Tasarım Sitesini her türlü üçüncü taraf iddialarına, yükümlülüklerine, taleplerine, uzlaşmalarına, zararlarına, kayıplarına ve (makul avukatlık hakları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) harcamalara karşı tazmin edeceğinizi, savunacağınızı ve masun tutacağınızı kabul edersiniz. (1) Kullanıcı İçeriği göndermeniz de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bu koşullara uymamanızdan veya (2) Hizmetleri kullanımınızdan veya yürüttüğünüz herhangi bir faaliyetten kaynaklanan veya bunlarla ilgili olan ücretler ve masraflar)

Hukuk Seçimi ve Zorunlu Bağlayıcı Tahkim

Bu Koşullar veya Koşullardan kaynaklanan veya Koşullarla ilgili herhangi bir iddia, dava nedeni veya anlaşmazlık (“iddia”), menşe ülkeniz veya Web Tasarım Sitesi’ne nereden eriştiğinize bakılmaksızın Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabi olacaktır. Uluslararası Mal Satışına ilişkin Birleşmiş Milletler Konvansiyonu ve hukuk ilkeleri arasındaki ihtilaflar. Siz ve Web Tasarım Sitesi, taraflarca aksi kararlaştırılmadıkça, bu Koşullardan kaynaklanan veya bunlarla ilgili tüm iddiaların yalnızca Türkiye Cumhuriyeti, Denizli bulunan bir mahkeme tarafından çözülmesi gerektiğini kabul edersiniz.

Yasalarca yasaklanmadıkça, bu Şartlar kapsamındaki herhangi bir anlaşmazlık, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olarak yönetilen tahkim ve hakem(ler) tarafından verilen karara ilişkin hüküm, herhangi bir bu konuda yetkili mahkeme yoluyla çözülecektir. Bu tahkim hükmündeki hiçbir şey, taraflardan herhangi birinin yetkili kurumlara suç duyurusunda bulunmasını engellemeyi amaçlamaz. Bu tahkimin sınıf, kolektif veya temsili temelde değil, yalnızca bireysel temelde yürütüleceğini kabul edersiniz ve herhangi bir hakem önünde veya herhangi bir forumda sınıf çapında, toplu veya temsili iddialarda bulunma hakkından feragat edersiniz.

Bu tahkim hükmü, taraflardan herhangi birinin, tahkimi talep etme ve tahkime başvurma hakkından feragat ettiği anlamına gelmeyecek şekilde, adli süreç yoluyla ihtiyati tedbir veya haciz gibi adil telafi talep etme hakkını değiştirmeyi veya sınırlamayı amaçlamaz. Aramızda bu Şartların şartları ve hükümlerine ilişkin herhangi bir anlaşmazlık olması durumunda, bu anlaşmazlığın galibi olan taraf, makul avukatlık ücretleri de dahil olmak üzere, bu anlaşmazlığın doğurduğu tüm masrafları diğer taraftan tahsil etme hakkına sahip olacaktır.

Bu Sözleşmede aksi belirtilmedikçe, buradaki tüm bildirimler, izinler ve onaylar yazılı olacak ve şu tarihlerde verilmiş sayılacaktır: (i) kişisel teslimat, (ii) postaya verildikten sonraki ikinci iş günü, (iii) ikinci iş günü onaylanmış faksla gönderildikten sonraki iş günü veya (iv) e-postayla gönderildikten sonraki ilk iş günü (sağlanan e-posta, fesih bildirimleri veya tazminat talebi için yeterli olmayacaktır). Tarafınıza yapılacak bildirimler, ilgili Hizmetler hesabınız için sizin tarafınızdan belirlenen sistem yöneticisine ve faturalandırmayla ilgili bildirimler olması durumunda, sizin tarafınızdan belirlenen ilgili faturalandırma ilgili kişisine gönderilecektir.

Bildirimlerin [email protected] adresine yapılması gerekmektedir.

Üçüncü Taraf Sitelere Bağlantılar

Web Tasarım Sitesi üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerir. Üçüncü taraf bir siteye erişmek veya bu siteyi kullanmak isteyip istemediğinizi değerlendirmek sizin sorumluluğunuzdadır. Web Tasarım Sitesi, üçüncü taraf sitelerde bulunan veya bu sitelerden erişilebilen hiçbir içerik, hizmet, ürün veya diğer materyallerden sorumlu değildir ve bunları onaylamaz. Buna göre, üçüncü taraf sitelerini kullanmaya karar verirseniz bunu risk size ait olmak üzere yaparsınız ve kullanımınız “olduğu gibi” esasına göre yapılır. Web Tasarım Sitesi, bağlantılı web sitelerini kullanmanız veya bunlara güvenmeniz nedeniyle veya bununla bağlantılı olarak ortaya çıkan veya kaynaklandığı iddia edilen hiçbir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu veya yükümlü olmayacaktır. Bu Koşullar herhangi bir üçüncü taraf sitesini kullanımınız için geçerli değildir. Üçüncü taraf web sitelerinin bağlı olabileceğiniz kendi Hizmet Şartları ve Gizlilik Politikası olabilir.

Genel

Sözleşmenin Tamamı ve Bölünebilirlik

Bu Koşulların, Hizmetlere ilişkin olarak Web Tasarım Sitesi ile aranızdaki sözleşmenin tamamını, eksiksiz ve münhasır sözleşmesini teşkil ettiğini ve aşağıdaki hususlara ilişkin yazılı veya sözlü ya da gelenek, uygulama, politika veya emsal yoluyla oluşturulmuş tüm önceki anlaşma ve mutabakatların yerine geçtiğini kabul edersiniz.

Şartların konusu.

Şartların herhangi bir hükmünün yetkili bir mahkeme veya hakem tarafından yasa dışı, geçersiz veya uygulanamaz bulunması halinde, uygulanamayan hüküm, amacı gerçekleştirmek için mümkün olan en geniş ölçüde uygulanabilir ve etkili olacak şekilde değiştirilecektir. hükmün; Bir mahkeme veya hakemin değiştirilen hükmü geçersiz, yasa dışı, hükümsüz veya uygulanamaz bulması halinde, bu Koşulların geri kalan hükümlerinin geçerliliği, yasallığı ve uygulanabilirliği hiçbir şekilde etkilenmeyecektir.

Haklardan Feragat ve Tedbir

Şartların sizin veya başkaları tarafından ihlaline ilişkin olarak harekete geçmememiz, bu ihlale veya müteakip benzer veya diğer ihlallere ilişkin olarak harekete geçme hakkımızdan feragat etmez. Şartlarda açıkça ve özel olarak belirtilmediği sürece, Web Tasarım Sitesi’nin usulüne uygun olarak atanmış bir yetkilisi tarafından imzalanmış fiziksel bir el yazısı ile belgelenmediği sürece hiçbir beyan, beyan, muvafakat, feragat veya diğer eylem veya ihmaller yasal olarak bağlayıcı kabul edilmeyecektir.

Hiçbir durumda, fesih, ihtiyati tedbir veya diğer parasal olmayan tedbir talep edemez veya bunlara hak kazanamazsınız veya Hizmetin çalışmasını, bunlarla bağlantılı olarak yayınlanan herhangi bir reklamın veya diğer materyallerin istismarını veya Hizmetlerin veya herhangi bir içeriğin veya herhangi bir içeriğin istismarını yasaklama veya kısıtlama talebinde bulunamazsınız. Hizmetler aracılığıyla kullanılan veya görüntülenen diğer materyaller.

Hakların Devri

Şartlar kapsamındaki herhangi bir hak veya yükümlülüğü devredemezsiniz. Herhangi bir sözde atama ve yetkilendirme etkisiz olacaktır. Şartlar kapsamındaki tüm hak ve yükümlülükleri size bildirimde bulunmaksızın tamamen veya kısmen serbestçe devredebilir veya devredebiliriz. Ayrıca, size bildirimde bulunulması üzerine geçerli olmak üzere, tek taraflı yenileme yoluyla, Şartlar kapsamındaki haklarımızı ve yükümlülüklerimizi üstlenen herhangi bir üçüncü tarafın yerine Web Tasarım Sitesi’ni koyabiliriz.

Servis Yardımı

Sorularınızın yanıtları için bizi arayabilir veya [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Web Tasarım Sitesi