En İyi Mobil Uygulama Geliştiren Ajanslar

Son güncelleme:

Mobil uygulama geliştirme, işletmeniz için etkileşimli çevrimiçi platformlar oluşturma sürecidir. En iyi uygulama geliştirme şirketleri listemizi kullanarak bir mobil uygulama geliştiricisi bulmaya başlayın. Hangi mobil uygulama geliştirme hizmetlerinin şirketiniz için en iyi olduğu konusunda bilinçli bir iş kararı vermek için derecelendirmelere ve incelemelere, müşteri referanslarına ve portföy öğelerine göz atın. Bugün en iyi mobil uygulama geliştirme şirketleriyle bağlantı kurun! Devamını Oku

Mobil, Web ve Bulut projelerinizde işin uzmanını işe alın

Süper hızlı web siteleri ile dünyanın heryerinden ziyaretçilerinizi ve müşterilerinizi sizinle buluşturuyoruz. Erkasoft, JamStack teknolojilerini kullanarak SEO avantajları ile güvenli web siteleri ve mobil web uygulamaları inşa eder.

Hizmet Alanları
Web Tasarımı
Web Sitesi Geliştirme
Mobil Uygulama
E-ticaret
Dijital Pazarlama
SEO

2008 yılında Antalya kurulan Egem Yazılım 2010 yılında ismine web sitesi faaliyetini de ekleyerek gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir.

Hizmet Alanları
E-ticaret
Mobil Uygulama
Hizmet Alanları
Web Tasarımı
E-ticaret
Web Sitesi Geliştirme
Mobil Uygulama
Arama Motoru Reklamcılığı
E-ticaret Yazılımı

Antalya Web Tasarım, Web Tasarım, Yazılım Firması, Coğrafi Bilgi Sistemleri, Uçak Bilet Satış Sistemleri, Özel Yazılım Geliştirme, Mobil Yazılım, ERP, CRM, İnsan Kaynakları Yazılımları, Yazılım Çözümleri

Hizmet Alanları
Web Tasarımı
E-ticaret
Mobil Uygulama
SEO

Ekibi ile internette yalnız değilsiniz! Web Tasarım ve E-Ticaret süreçlerinizi sağlam bir altyapı üzerine kurmanıza yardımcı oluyoruz!

Hizmet Alanları
Web Tasarımı
E-ticaret
Mobil Uygulama
Sosyal Medya Pazarlama

Denizli web tasarım , denizli seo hizmeti ve seo uzmanlık danışmanlığı ve denizli uygulama yazılımı ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Hizmet Alanları
Web Tasarımı
Mobil Uygulama
SEO
Sosyal Medya Pazarlama
Hizmet Alanları
Web Tasarımı
Web Sitesi Geliştirme
Mobil Uygulama
Grafik Tasarım
Hizmet Alanları
Web Tasarımı
Dijital Pazarlama
E-ticaret
Mobil Uygulama
Grafik Tasarım
SEO
Sosyal Medya Pazarlama
Sıkça Sorulan Sorular
Bir uygulama yapmanın maliyeti ne kadardır?

Bir uygulama geliştirmenin maliyeti, uygulamanın türüne, işlevselliğine ve geliştirmenin şirket içinde mi yoksa dış kaynaklar aracılığıyla mı gerçekleştirildiğine bağlı olarak değişebilir. Uygulama geliştirmeye yönelik tahminler birkaç bin $ kadar az veya 250.000 $ kadar yüksek olabilir.

Temel yetkinlikleri uygulama geliştirmede olmayan çoğu kuruluş için, gerçekten istediğiniz uygulama türünü sunabilecek daha geniş bir uzmanlık yelpazesine daha fazla erişim mümkün olduğundan, işi karadaki veya denizdeki bir kaynağa dış kaynak olarak kullanmak en iyi seçenek olabilir.

Uygulama maliyetlerini IOS veya Android için farklı yazılım teknolojileri ve geliştiriciler kullanmak arttırabilir. Uygulamanızın karmaşıklığı, uygulamanın maliyetini de artırabilir. Uygulamanızın karmaşıklığı, uygulamanın maliyetini arttıran diğer bir unsurdur.

Mobil Uygulama Geliştirme Süreci nedir ?

Mobil uygulama geliştirme süreci 7 temel adımı içerir: hedefleri belirleyin, bir strateji geliştirin, projeyi planlayın, kullanıcı arayüzü ve kullanıcı deneyimini tasarlayın, uygulamayı geliştirin, uygulamayı test edin ve uygulamayı başlatın. Bu adımlar, bir mobil uygulamanın doğru kavramsallaştırılmasını, planlanmasını, geliştirilmesini ve devreye alınmasını sağlar.

Bu adımları izleyerek hedef kitleniz için anlamlı bir sorunu çözen başarılı bir uygulama geliştireceksiniz.

Mobil uygulama için hedefleri nasıl belirlerim?

Bir mobil uygulama geliştirme şirketi uygulamanızı oluşturmaya başlamadan önce, geliştirme ekibi ve siz, uygulamayı neden yaptığınızı belirlemelisiniz. Uygulamanız için amaç ve hedefler belirlerken çözmek istediğiniz sorunu, bu sorunu neden çözmek istediğinizi ve sorunu çözmek için uygulamanızı kimin kullanacağını düşünün. Bu sorulara verdiğiniz yanıtları hatırlamanız doğru yolda kalmanıza yardımcı olacaktır.

Mobil uygulama stratejisi nedir ?

Mobil uygulama stratejisi, mobil uygulama geliştirmeye başlayan herhangi bir ekip için bir yol haritası görevi görür. Kullanım senaryolarını, hedef kitleleri, KPI’ları, teknolojiyi ve hatta pazarlama planını tanımlar. Öncelikle bir strateji oluşturmak, nihai ürünün hedef kitleniz için uygun çözüm olmasını sağlar.

Strateji, bir mobil uygulama şirketinin mobil uygulamanızı oluşturma ve sunma konusunda üst düzey bir yaklaşım bulmasına yardımcı olurken, bir proje planı ayrıntıların daha ayrıntılı bir şekilde haritasını çıkaracaktır. Bu, kilometre taşları, bütçe, kaynaklar (dahili veya harici) ve daha fazlası gibi uygulamaya yönelik gereksinimleri içermelidir.

Mobil uygulamanın tasarım aşaması nedir?

Mobil uygulama oluşturmanın önemli bir adımı kullanıcı arayüzünü ve kullanıcı deneyimini tasarlamaktır. Uygulamanın kullanıcı için çekici ve sezgisel bir şekilde tasarlandığından ve geliştiricinin ne geliştirmesi gerektiğini anladığından emin olmak istiyorsunuz. Bu adım tel çerçeveleri, stil kılavuzunu, bilgi mimarisini ve iş akışlarını içermelidir.