E-Ticaret Firmaları

Son güncelleme:

E-ticaretin geliştirilmesi, işletmelere web sitelerinde işlem yapma olanağı sağlar. E-ticaret, malların internet üzerinden alınıp satılmasıdır ve bir e-ticaret geliştirme şirketiyle çalışmak, bir işletmenin mal ve hizmetlerini doğrudan kendi web sitesi üzerinden satmasına olanak tanır.

Bir e-ticaret geliştiricisi kiralayan şirketler, mal ve hizmet satın alımını farklı bir web sitesi veya platformda barındırmak için gereken ek ücretlerden kaçınır. Bir e-ticaret geliştiricisini işe almak aynı zamanda işletmelerin müşteri satın alımlarını normal tarama deneyimine entegre edebileceği anlamına da gelir. Birçok dijital pazarlama firması dönüşüme dayalı e-ticaret geliştirme olanağı sunmaktadır.

Proje hedefleriniz, bütçeniz ve zaman çizelgeniz için en iyi e-ticaret geliştirme şirketini bulmak için e-ticaret tasarım ve geliştirme şirketleri rehberimizi kullanın. Bugün en iyi e-ticaret geliştirme şirketini işe almaya başlayın!

Devamını Oku
Hizmet Alanları
Web Tasarımı
E-ticaret
Grafik Tasarım
SEO

Dijital Pazarlama Google Reklam hizmetlerimizi inceleyin. Cmd Market dijital dünyada yerinizi almanız için Web Tasarım ve Dijital Pazarlama başlıklarında hizmet verir.

Hizmet Alanları
Web Tasarımı
Dijital Pazarlama
E-ticaret
SEO

Bursa web tasarım, e-ticaret sitesi kurma, Bursa web sitesi konularında hizmet veren Yassmedya profesyonel hizmet sunan yazılım firmasıdır. Şimdi bilgi alın.

Hizmet Alanları
Web Tasarımı
E-ticaret
Web Sitesi Geliştirme
Grafik Tasarım
Hizmet Alanları
Web Tasarımı
E-ticaret
Web Sitesi Geliştirme
Logo Tasarımı
Grafik Tasarım
SEO
Wordpress
Sosyal Medya Pazarlama
Arama Motoru Reklamcılığı
Hizmet Alanları
Dijital Pazarlama
E-ticaret
Grafik Tasarım
SEO
Arama Motoru Reklamcılığı
Hizmet Alanları
Web Tasarımı
E-ticaret
SEO

Web site tasarımından hostinge, alan adı tescilinden SMS hizmetine kadar ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz! Profesyonel çözümlerimizle işinizi dijital platformlarda öne çıkarın. Hemen bize katılın ve başarınız için güçlü bir çevrimiçi varlık oluşturun!

Hizmet Alanları
Web Tasarımı
E-ticaret
Web Sitesi Geliştirme
Wordpress
E-ticaret Hosting
Sıkça Sorulan Sorular
Müşterilerin bir sonraki projeleri için işe almayı düşündükleri yazılım geliştirme şirketine hangi soruları sormalarını önerirsiniz?

Uzmanlar potansiyel yazılım geliştirme iş ortaklarınıza şunları sormanızı tavsiye ediyor:

  • Ekibiniz ve onların bu sektördeki deneyimleri hakkında bana neler söyleyebilirsiniz?
  • Hangi proje yönetimi araçlarını kullanıyorsunuz? Tercih ettiğiniz iletişim tarzı nedir?
  • Ekibiniz değişime nasıl uyum sağlıyor?
  • Geçmiş müşterilerinizle yaptığınız çalışmaların örneklerini görebilir miyiz?

Burada, bir sonraki projenizde sizinle çalışmaya en uygun yazılım geliştirme ajansını belirlemenize yardımcı olabilecek, geliştirme uzmanlarından bazı yararlı ipuçları bulacaksınız.

Kuracağınız Ortaklığın Altyapısını Konuşun

Başlamak için en iyi yer başlangıçtır; potansiyel ortağınızdan sağladıkları hizmetlerle ilgili temel ayrıntıları açıklamasını isteyin.

COAX Software CEO’su Serge Khmelovskyi şunu sormanızı tavsiye ediyor:

  • İş alanımı veya sektörümü anlıyor musunuz?
  • Daha önce hangi benzer sorunları çözdünüz?
  • Müşterileriniz ve geliştirme ekibiniz arasındaki iletişimi nasıl yönetiyorsunuz?
  • İlerleme durumunu nasıl raporlayacaksınız?

MakeBeCool CEO’su Andrey Gadashevich şunu sormayı öneriyor:

  • Projem üzerinde çalışan ekip hakkında bana neler söyleyebilirsiniz? Onlarla buluşabilir miyim?
  • Hangi engelleri veya riskleri öngörüyorsunuz? Bu durumları nasıl çözmeyi planlıyorsunuz?

Proje Yönetimi Yaklaşımlarını Öğrenin

Appify CEO’su Karl Mulligan, proje başarısını doğru bir şekilde takip etmek için kolaylaştırılmış proje yönetimi stratejilerinin önemini vurguluyor.

“Geliştiricinize sorun: Hangi proje yönetimi araçlarını kullanıyorsunuz ve hangi erişime sahip olacağım? Bulut tabanlı bir proje yönetimi platformuna tam erişiminiz varsa, o zaman tüm ilerlemeyi gerçek zamanlı olarak izleyebilmeli ve her şeyin yolunda olup olmadığından emin olabilmelisiniz."

Ortaklıkta Esneklik Arayın

EGO Creative Innovations’ın CEO’su ve Kurucusu Eugene Polyansky’nin, ortaklarında esneklik arayan müşterilere üç önemli tavsiyesi var.

Güvenli bir başlangıç sağlayın: Yeni gelenler için endişesiz bir paketiniz var mı? Bu teklifi elinizdeki görevi karşılayacak şekilde uyarlayabilir misiniz? Tamamlandığında şirketin daha büyük ölçekte hizmet sunma becerisine işaret edecek bağımsız bir dizi hizmetle başlamak daha kolaydır.

Esneklik ve “yapabilirim” tavrını arayın: Her ekip üyesinin katılım düzeyi nedir? Proaktif, esnek ve açık fikirli bir birey mi? Proje ekibinin üyelerini görebilmek ve onlarla konuşabilmek önemlidir.

Yaklaşımlarını anlayın: Modüler yazılım tasarımı konusunda uzmanlığınız var mı? Modüler teslimat, gözle görülür dönüm noktası ilerlemesine olanak tanır, projenin bazı bölümlerinin henüz geliştirilme aşamasındayken test edilmesine olanak tanır ve orijinal plandan değişiklik ve geçiş için daha fazla esneklik sunar.

Çalışma Tarihlerini Anlayın

Emergent Software’in Baş Yazılım Mühendisi Mike Allen, müşterilerin geçmiş çalışmalarına bakarak bir yazılım geliştirme ajansı hakkında çok şey öğrenebileceklerine inanıyor.

“Müşterilerin mutlaka benzer çalışma örnekleri istemesi gerekiyor. Çoğu yazılım projesi benzersizdir ve müşteriye özeldir, ancak bir yazılım geliştirme şirketi geçmişte benzer sorunları başarıyla çözdüğünü gösterebilmelidir. Ek olarak, müşteriler yazılım geliştirme şirketinden müşterinin sorununa, hedeflerine ve başarı kriterlerine ilişkin anlayışlarını kendilerine açıkça ifade etmesini istemelidir; her iki tarafın da en başından itibaren aynı sayfada olması hayati önem taşımaktadır."